Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Lubiatowo - Dom Jana

84-210 Lubiatowo ul. Borówkowa 3

608-437-787, (58) 572-40-21

Lubiatowo to piękna miejscowość nad morzem, położona między Łebą i Białogórą. Wspaniałe miejsce dla osób zmęczonych zgiełkiem miasta. Główna atrakcją Lubiatowa jest piękna, czysta i najszersza plaża w Polsce. Znajdziesz tu wiele ścieżek rowerowych, wydmy dwa jeziora, jazdy konne na miejscu. A w promieniu 50 km nie ma żadnego przemysłu, zatem powietrze i woda jest tu czyste jak w górach. U nas zrelaksujesz się całkowicie. Do Państwa dyspozycji

Lubiatowo - Dom Jana